Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
SMURF PAPA
Burgers
Pizza's
Pasta's
Kinder menu
Wokgerechten
Grill
In de oven
Schotels
Salades
Broodjes
Kapsalon
Durum
Extra's
Sauzen
Desserten
Dranken
Bieren
Wijnen
Huisbereide gerechten
Meal deals
Burgers
Kind burger classic
100 g
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smurf papa burger
300g burgers met frietjes
€ 30,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Barbecue bacon
Versgemalen rundvlees, bbqsaus, spek, ijsbergsla, tomaat, cheddar, gebakken ui, barbecuesaus.
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu Mexican burger
Met frietjes met Coca-Cola of fanta
€ 26,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu classic burger
Met frietjes met Coca-Cola of fanta
€ 26,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Steak burger
€ 29,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chiken burger
Met frietjes
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic burger
Versgemalen rundvlees,ketchup, mayonnaise, ijsbergsla, tomaat, augurk, cheddar gebakken ui, mayonaise, ketchup.
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu kipfilet burger
Met frietjes met Coca-Cola of fanta
€ 26,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu barbecue bacon
Met frietjes met Coca-Cola of fanta
€ 26,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexican burger
Versgemalen rundvlees, americanosaus, ijsbergsla, tomaat, augurk, cheddar, gebakken ui, gebakken paprika, pikante saus.
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab burger
Met frietjes
€ 26,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Angus burger
Met frietjes
€ 26,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza's
Margarita kip
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Peperoni
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nutella
Banaan,of anans of arbeide
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Margarita scampi
3 stuk
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fantasia
Tomaat, gorgonzola, spinazie, champignons, scampi's, spek..
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaco
Rund.rucola halfgebrogtetomat panada
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Margarita pitta
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mozerella
Mozerella tomat
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza dello chef
Spek kip, scampi's, gamba's, paprika, look..
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzone margarita
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Margarita kebab
€ 12,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Margarita kebab
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kebab
Kebab salami paprika tomat
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza scampi grote
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Special
Tonijn, scampi's, zalm, inktvis, paprika, look.
€ 18,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Margarita zalm
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzone
Salami ham paprika schampions
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Meat feast
Pita, lams, ham, salami.
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pepperoni
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cream dream
Spek, ui, kaas, room, look.
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spinaci
Spinazie, tomaat, champignons.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Full option
Ham, kip, spek, mozzarella, tomaat, ui, champignons..flees Coca Cola of fanta is gratis als je 3 keer bestelt
€ 18,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salmone
Kaas, room, zalm, garnalen, scampi's, ui, champignons, look.
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Barbecue
Barbecuesaus, kip, ui, paprika.
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza smurf papa
Pikante salami tomat mozzarella.
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Quattro stagioni
Ham, salami paprika, champignons.30cm
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Quattro formaggi
4 kazen.
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hawaï
Kip, ham, ananas, maïs. 3pizza fles cola of fanta
€ 16,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bolognese
Bolognese, ui, olijven, look.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Romantica
Pita, paparika, ui.
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frutti di mare
Zeevruchten.
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pollo
Kip, paprika, ui.
€ 15,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Margharita
Medium
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Proscuitto
Ham.
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salami
Italiaanse salami.
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Funghi
Champignons.
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Capricciosa
Ham, champignons.
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Americana
Pikante salami, paprika.
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tonno
Tonijn, ui.30cm
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetariana
Champignons, ui, olijven, paprika, maïs, artisjokken.
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta's
Tagliatelli loren
Zalm, spinazie, champignons, room.
€ 24,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelle scampi cury
6 stuk
€ 24,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelli diabolique
Scampi's, room, pikant.
€ 24,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Scampi lookroom
12 stuk
€ 22,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelli pesto
Ui paprika
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelle scampi lookrom
6 stuk scampi
€ 24,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spaghetti pestosaus
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spaghetti pollo
Kip, paprika.ui
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spaghetti carbonara
Ham, room, ei.
€ 18,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelli salmone
Zalm, room.
€ 24,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spaghetti napolitana
Tomatensaus, look.
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spaghetti bolognese
Bolognesesaus, gehakt.
€ 16,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelli carpaco
Met pesto saus ui room carpaco rundvlees roucola halfgedroogde tomaatjes
€ 24,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Scampi cury
12 stuk
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelle pesto
Ui
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tagliatelli roma
Spek, spinazie, champignons, room.
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spaghetti frutti di mare
Zeevruchten.
€ 20,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinder menu
Kinderspaghetti
Bolones saus
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curryworst (1 stuk)
Met frietjes
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pannenkoek met ijsje
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinderpizza
Met 1 garnering salami ham pitta kip paprika ananas schampions maïs
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chiken burger
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip met appelmoes
Met frietjes
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burger
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kip grote
300g
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kip klein
150g
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger
Met frietjes
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lasagna
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frietjes met stoflessaus
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wokgerechten
Wok scampi's
Spaghetti scampi 6 stuk
€ 23,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok rundvlees
Rundvlees 250g met spaghetti wokgroenten
€ 26,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok kip
Kip ketjap sesam saus wokgroenten met spaghetti
€ 21,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok vis mix
Zalm en kabeljauw.spagetti
€ 23,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok vegetariana
Schampions wokgroenten
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok thaise scampi
Kim scampi
€ 23,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok terryaki
rundvlees 250gmet spaghetti wokgroenten
€ 26,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Thaise wok
Kip, licht pikant, cocosroom.spagetti
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grill
Gemengde vleesschotel 2 personen
Kip pitta lams en lamskottelet met frietjes
€ 50,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lamskotelet
Met frietjes salades
€ 28,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ribbekens
Met frietjes
€ 25,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Steak natuur
Met frietjes salades
€ 26,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet gemariner
Met frietjes
€ 25,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gemengde vleesschotel 1 persoon
Kip, pita, lams en lamskotelet.met frietjes
€ 30,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Steak champignonsaus
Met frietjes salades
€ 29,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zalm
Met frietjes salades
€ 26,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mixgrill
Ribbekens rundvlees kipfilet lamskottelet
€ 35,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet
Met frietjes
€ 24,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
In de oven
Huisgemaakt
Vegetarische Lasagna
Vide
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vispannetje
€ 27,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lasagna
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Canneloni
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Calmars schotel
12 stuk met frietjes
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab hawai schotel
Met frietjes of kroketten
€ 24,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip speciaal schotel
Met paprika en ui. Met frietjes of kroketten
€ 23,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab speciaal schotel
Met paprika en ui.met frietjes of kroketten
€ 24,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pitta speciaal schotel
Met paprika en ui.met frietjes of kroketten
€ 23,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab
Met frietjes of kroketten
€ 23,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipiling schotel
12 stuk met frietjes
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pitta en feta schotel
Met frietjes of kroketten
€ 23,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip en feta schotel
Met frietjes of kroketten
€ 23,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip Hawaii schotel
Met frietjes of kroketten
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab en feta schotel
Met frietjes of kroketten
€ 23,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip schotel
Met frit of kroketten
€ 23,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pitta Hawaii schotel
Met frietjes of kroketten
€ 23,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pitta schotel
Met frietjes of kroketten
€ 23,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Salade geitenkaas
Spek en notenmengeling
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet Natuur
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet met Spek
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet met Champignons
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaaskroket
2 stuks
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garnaalkroket
2 stuks
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dua van Kaas-en Garnaalkroket
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Omelet met Kaas
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Boerenomelet
Paprika, ui, champignons
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade Pollo
Kip
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade Niçoise
Tonijn, ui, ei, ansjovis, kappertjes, olijven
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chopkasalade
Tomaat, komkommer, gebakken paprika, feta, pikante peper
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade met Scampi's
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ceasar Salade
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zeevruchtensalade
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio Rund
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mozzarella Caprese
Tomaat, Mozzarella, Basilicum
€ 16,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade Lardon
Spek
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Turksebroodje kip mexicano
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje pitta mexicano
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turksebroodje pitta special
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Türk broodje kebab mexicano
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks Broodje kebab champignons
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turksebroodje kip special
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kip
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turksebroodje pitta
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turksebroodje kebab speciaa
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turksebroodje pitta champions
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turksebroodje kebab
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turksebroodje kip champions
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
Kapsalon kebab
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon pitta special
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kebab special
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon pitta
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon mix Groot
€ 25,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kip
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kip special
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum
Durum pitta mexicano
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum kip special
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum rundvlees mexicano
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum rundvlees champignons
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum kip champions
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum kip
€ 10,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum pitta champions
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum rundvlees
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum rundvlees speciaal
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum pitta special
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum pitta
€ 11,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum kip mexicano
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Carpaco
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tapa chef warm
3 stuk bitebilir 3 mini lumpia 3 chickendots 3kipnuges 1 stuk curryworst 3 falafel 2 lokbrot
€ 24,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade pollo
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lokbrood ham kaas
6 stuk
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Portie pepers
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipiling
8 stuk
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Portie kroketten
10 stuk
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Portie frieten medium
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lookbrood met salami kaas
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipiling
8 stuk
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Portie brood (2)
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Portie feta
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nuges tinder
6 stuk
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken nuges
10 stuk
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frietjes smal
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mini loempias
10 stuk
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaaskroketen
€ 14,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chickendots
7 stuk
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade tonno
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calmars
10 stuk
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bitterbalen
10 stuk
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frit Groot
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gebakken scampi
15 stuk
€ 23,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lookbrood zalm kaas
€ 9,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Amercana saus licht pikant
Samurai
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
Pikant
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Looksaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonnaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Currysaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bbq saus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalos
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cocktail
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stofles saus
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cury ketchap
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserten
Banana split
€ 9,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindrijsje 2 bollen
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dame blanche
€ 8,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coupe de smurf papa
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Molleux met vanilya ijsje
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chokalade ijsje
Vanilya arbede chokolade
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Huisgemaakte tiramisu
€ 8,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panna cotta
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coupe aardbei 3 bollen
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Huisgemaakte chocomousse
€ 8,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panna cotta
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coupe vanille of chocolade 3 bollen
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Fuze tea
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bruiswater
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Water
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Capri sun
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
SPRITE Lemonade SLEEKCAN 330 ML
Boisson rafraîchissante aux arômes naturels de citron-citron vert, avec sucre et édulcorant.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,61/l, 0,33l
Coca-Cola Coke Soft drink 1500 ml
Boisson rafraîchissante aux extraits végétaux.
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 3,33/l, 1,5l
Red bul
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Zero Sugar Coke Soft drink 330 ml
Boisson rafraîchissante aux extraits végétaux, avec édulcorants.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,61/l, 0,33l
Ayran yourt
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Koffie
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Orange Lemonade 500 ml
Orange
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Monster energy
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Appelsap 33c
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Coke Soft drink 330 ml
Boisson rafraîchissante aux extraits végétaux.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,61/l, 0,33l
Coctails
Margarita cosmo politan Blue lagon t-quila sunrise
€ 6,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ice green tea
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cappuccino
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Orange Lemonade Pet 1500 ml
Boisson rafraîchissante avec jus d'orange.
€ 3,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 2,47/l, 1,5l
Ice tea 33cl
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bieren
Leffe blond
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stella
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Efes
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Duvel
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Leffe blond
33cl
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jupiler
35cl
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cornet
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
La chouffe
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Strongbouw appel
€ 4,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Leffe bruin
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wijnen
Kavaklidere wit
€ 26,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kavaklidere rosé
€ 26,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kavaklidere rood
€ 26,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Huisbereide gerechten
Stoofvlees
Met frit of kroketten of rijst
€ 24,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Balletjes in tomatensaus
Met frit of kroketten of lookbrood
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Videe
Met frietjes of kroketten of lookbrood
€ 23,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Meal deals
Wok 1 koop 2 de hafprijs
€ 32,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
2 schotel kop 2 drinken gratis
€ 44,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza's
3 pizza's = 3 gratis drank
€ 36,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jouw bestelling
€ 0,00
0
Jouw bestelling